Pniowski Spichlerz

Polędwiczka z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Polędwiczka z pniowskiego spichlerza to  przysmak koneserów - najdelikatniejszy i najlepszy kawałek mięsa  z półtuszy wieprzowej. Peklowana z bukietem naturalnych przypraw i lekko wędzona zimnym dymem  w naturalnej wędzarni drewnem olchowo-bukowym. Kto raz spróbuje, zakocha się w jej smaku i aromacie.
czytaj więcej

Polędwica z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Ta tradycyjna o wyjątkowym smaku polędwica, jest specjalnie selekcjonowana  i ręcznie obrabiana z najbardziej szlachetnego mięsa wieprzowego. Tajemnicę jej smaku stanowią naturalne przyprawy. Bardzo ważnym etapem jej produkcji jest umiejętne parzenie z zachowaniem odpowiedniego czasu i temperatury. To właśnie na tym etapie nasza polędwica nabiera swojej delikatnej soczystości i kruchości. Tutaj wszystkie nuty smakowe łączą się w jedną cudowną aromatyczną kompozycję.


czytaj więcej

Szynka z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Unikatowy produkt tworzony według dawnych receptur. Soczyste mięso bez tłuszczyku i wyjątkowa kompozycja naturalnych przypraw wzbogacają doznania smakowe. Piękną, szaro – brązową barwę na zewnątrz uzyskano dzięki procesom wędzarniczym z użyciem dymu drzew liściastych. Przepis skomponowany tak, aby zawierał wyłącznie naturalne, nieszkodliwe składniki.
czytaj więcej

Schab z Pniowskiego Spichlerza

Mięso schabowe

Pikantno-ziołowa konserwa zawierająca cały kawałek mięśnia schabu ręcznie krojonego. Doprawiona garścią naturalnych przypraw tj. pieprz, majeranek, cebula 
i czosnek. Całość szczelnie zamknięta w słoiku.
czytaj więcej

Karczek z zielonym pieprzem z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Gruby kawałek karczku wieprzowego, naturalne przyprawy tj. czosnek czy pieprz zielony w ziarnach tworzą idealną kompozycję konserwy dla smakoszy tego rodzaju mięsa. To szybkie, proste i smaczne danie do spożycia bezpośrednio na zimno i na gorąco.


czytaj więcej

Filet z kurczaka z Pniowskiego spichlerza

Mięso drobiowe

Cały filet z piersi z kurczaka w towarzystwie naturalnych przypraw tj. czosnek, cebula, suszone pomidory.. tworzą pyszne i szybkie danie. Idealnie nadaje się również na długie podróże do spożycia na zimno.


czytaj więcej

Golonka z Pniowskiego Spichlerza

Mięso wieprzowe

Konserwa z całego mięśnia golonki wieprzowej. Produkt wysokiej jakości z kompozycją naturalnych przypraw. Wyjątkowy smak i aromat stworzyliśmy na podstawie tradycyjnego, rodzinnego przepisu.


czytaj więcej

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem